Dzień Babci i Dziadka

Niezbędnik to po prostu drewniane pudełko, w którym możesz umieścić dodatkowy prezent dla swoich dziadków – tabliczkę czekolady, słodkie łakocie czy też bilety do teatru. To bardzo praktyczny upominek, który może służyć seniorom do przechowywania wartościowych drobiazgów. Dzięki temu, pudełko z okolicznościowym nadrukiem będzie każdego dnia przypominało o szczerych uczuciach ze strony wnuków. Czy można wręczyć swoim bliskim piękniejszy prezent niż szczera wdzięczność?

Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka

Pudełko zostało wykonane z jakościowego drewna brzozowego. Nadruk obejmuje okolicznościową grafikę oraz napis. Co ważne, do wyboru jest wiele wzorów, co umożliwia spersonalizowanie prezentu. Wymiary tego pudełeczka wynoszą 18,0 x 10,5 x 2,5 cm. Pudełko jest złożone i gotowe do wręczenia jako samodzielny prezent lub wraz z prezentem zamkniętym w środku. Wybierając ten prezent masz stuprocentową pewność, że wywoła on uśmiech na twarzach babci i dziadka i niejednokrotnie poprawią nastrój kochanych seniorów w przyszłości.

Szukasz wyjątkowego prezentu, który wywoła szczery uśmiech na twarzy babci i dziadka? Dobrym wyborem będzie drewniana statuetka w kształcie dwóch połączonych ze sobą serc. Statuetka posiada stabilną podstawkę, dzięki czemu można ją umieścić w honorowym miejscu, tak, aby każdego dnia przypominała o pamięci ze strony wnuków. Na obu sercach znajduje się kolorowy nadruk, który obejmuje okolicznościowy napis oraz kolorowe kwiaty. Do wyboru pozostaje wiele wzorów, co ułatwi wybranie prezentu pasującego do okazji.

Prezenty dla Dziadków
Prezenty dla Dziadków

Wymiary statuetki wynoszą 25 x 12 cm. Wykonano ją z wytrzymałej sklejki brzozowej. O wysokiej jakości wykonania świadczy brak przypaleń oraz wyrazisty nadruk. Dzięki temu, statuetka przez wiele lat będzie zachwycała swoim doskonałym wyglądem. Z okazji Dnia Babci i Dziadka warto wybrać prezent, który każdego dnia będzie przypominał im o kochających wnukach. Drewniana statuetka w kształcie złączonych serc z okolicznościowym napisem to świetny wybór!